Blog kategorie
10 powodów, dla których kochamy TŁUŚCIOCHA. 0
10 powodów, dla których kochamy TŁUŚCIOCHA.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH KOCHAMY TŁUŚCIOCHA

 

Chcemy podać Wam te powody, bo nie tylko wy go uwielbiacie, my też! :) 

 

  1. Jest mydłem, które dobrze się pieni. Zawiera olej kokosowy, który w mydle zapewnia porządną pianę. Bo to nieprawda, że mydła naturalne się nie pienią!

 

  1. Jest taki bardzo delikatny. W recepturze na to mydło uwzględniłyśmy spore przetłuszczenie. Dzięki temu wykluczyliśmy uczucie ściągnięcia skóry, a doznawać subtelnego mycia.

 

  1. Kostka niby taka jak wszystkie, ale bardzo wydajna. Przez obecność twardego masła shea mydło nie zmydla się tak szybko.

 

  1. Efekt oczyszczenia skóry nie jest zbyt silny. Bo nie każdy lubi, gdy skóra jest zbyt mocno wyszorowana, czasami uczucie delikatnego oczyszczenia jest dużo bardziej komfortowe i przyjemne.

 

  1. Ładnie pachnie! Nad zapachem głowiłyśmy się bardzo długo, próbowałyśmy różnych opcji, ale wciąż nam coś nie pasowało… Pierwotnie tłuścioch miał być czekoladowy i brązowy. Ostatecznie stał się śnieżnobiały, a z tym skojarzyła nam się bawełna. Będzie pachniał wyjątkowo świeżo! Jak pranie. 

 

  1. W związku z tym, gdy nie chce nam się robić prania, możemy po prostu umyć ręce tłuściochem i zapach prania będzie się w łazience unosił. Nic prostszego!

 

  1. Biały jak śnieg. Kiedy czekolada nie była zadowalająca bardzo chciałyśmy, aby był biały. Bo biały jest olej kokosowy i masło shea. Tłusty i biały. Więc taki jest.

 

  1. Nawilża. Skóra jest po nim umyta, ale jednocześnie olej ze słodkich migdałów dba o jej nawilżenie i nadanie jej miękkości.

 

  1. Masło shea zawarte w tym mydle to bomba witaminowa! Zawiera m.in. witaminy A i E.

 

  1. Nazwa wydała nam się odpowiednia, bo tłuścioch jest od maseł i przetłuszczenia. Ale w grę wchodziło też nawiązanie do zapachu bawełny. Jednak jego nazwa mocno sugeruje nawilżające właściwości i na niej się zatrzymaliśmy.

 

Et voila!

 

 

 

Magda

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl