Blog kategorie
Ja Facet 2020 0
Ja Facet 2020

Początek miał być zupełnie inny, ale Prezes Rady Ministrów właśnie ogłosił zamknięcie granic. Nie będę pisał o koronawirusie, nie będę z tego żartował, ale opowiem Wam, co mamy zamiar zrobić. Zapasy mamy na kilka miesięcy, więc skupimy się na nowych pomysłach, nowych technologiach, nowych produktach i wszystkim, nad czym można pracować zdalnie. Od dłuższego czasu częściej pracujemy nad marketingiem niż samą produkcją.

ja facet 2020

Niestety część naszych planów musieliśmy zmienić, dla bezpieczeństwa i dla wspólnej przyszłości. Dlatego też nasze trzecie urodziny (3 lata? Jak to możliwe? J) przebiegły bez fajerwerków, tortów i większego echa, ale spokojnie – odrobimy… Wiemy już, że ta pandemia spowoduje duże zmiany gospodarcze, nawykowe oraz myśleniowe. To tak naprawdę jest pozytyw, więc piosenka mojego dzieciństwa:

Tisze, sałdat, słyszysz, sałdat, -

ludy pugajutsa wzrywam.

tysiaći głaz w nieba glidiat,

guby uprama twierdat:

Pust wsiegda budiet sonce,

pust wsiegda budiet nieba

pust wsiegda budiet mama,

pust wsiegda budu ja!

 

A wierząc, że to tylko zły sen i lada dzień spotkamy się na targach, festynach i jarmarkach, poczytajcie o naszych planach…

 

W 2020 roku wybieramy do Nowego Jorku się na otwarcie Makeup Museum (Muzeum Makijażu), obiekt będzie się znajdować na Manhattanie, a jego celem jest  stworzenie „wiodącej na świecie instytucji badającej historię piękna i jego ciągły wpływ na społeczeństwo”, która „umożliwi wszystkim ludziom poznanie świata piękna w formie zabawy”. Makeup Museum będzie pokazywać świat beauty za pomocą wystaw na dużą skalę i innych wydarzeń oraz interaktywnych programów umożliwiających zakupy. „Zapewni niezwykłe wrażenia, których dostarczą zabytkowe eksponaty i kompetentne informacje edukacyjne wraz z estetycznymi doznaniami wyjątkowych wydarzeń” - zapewniają jego założycielki. Wyczytałem to w Wiadomościach Kosmetycznych.

 

Tam też dowiedziałem się, że Bielenda, to pan Marek Bielenda, a Ziaja to pan Zenon Ziaja. Przyznajcie się, że też jesteście odrobinę zaskoczeni, bo to, że Rossmman jest pana Dirka i że pani dr Irena Eris to też marka wiedzieliśmy wszyscy. Natomiast są jeszcze dla mnie niespodzianki w tej branży. A przy okazji Bielenda nazywa się: Bielenda Kosmetyki Naturalne. Ciekawe czy podobnie jak kosmetyki z Bydgoskiej Wytwórni Mydła są wegańskie, ekologiczne, o prostym składzie i naturalnych składnikach, bez chemii, konserwantów, oraz są odżywcze, pełne witamin i pasji ich twórców?

 

 

Nasze hasło: Niech ciałko ma, a co! Jest nadal aktualne, a o nowościach napiszę, jak już minie zaraza, bo wena mi się kończy i stres coraz większy. Jako człowiek pełen emocji, martwię się o moją rodzinę, o moich przyjaciół, współpracowników,  znajomych, o Was również. Martwię się o ludzi we Włoszech, w Hiszpanii, mimo że mają w sobie sporo winy za brak reakcji i bagatelizowanie niebezpieczeństwa.

Wiedzcie o jednym: za miesiąc, za kwartał, czy rok, nasza manufaktura nadal będzie produkowała polskie ekokosmetyki naturalne, bez sls i parabenów.

 

Bądźcie zdrowi.

Adam

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl