Eliksir do włosów kręconych

53,10 zł brutto

-10%

59,00 zł brutto

UWAGA!
W związku z nagminnie pojawiającymi się problemami dotyczącymi braku opakowań w hurtowniach, w których sprzedajemy Eliksir do włosów kręconych, postanowiliśmy wznowić jego sprzedaż w opakowaniu zastępczym z uwagi na wiele próśb i pytań z Państwa strony. Od dnia 19.05.2020 aż do odwołania eliksir będziemy sprzedawać w innych butelkach - zarówno takich z pompką jak i nakrętką. Pozostawiamy więc Państwu wybór jednej z dwóch zaproponowanych opcji, które możecie Państwo obejrzeć na fotografiach produktu. 
Uprzejmie prosimy, aby zamawiając Eliksir, sprecyzowali Państwo, który rodzaj opakowania (z pompką lub nakrętką) został wybrany. Taką informację prosimy umieścić w komentarzu do zamówienia. W przypadku braku wyboru będziemy wysyłać opakowanie losowo.
W związku z tym, że opakowanie zastępcze mieści 8 g mniej produktu - Eliksir zostaje objęty 10% rabatem aż do odwołania. 

Siedem wspaniałych, pielęgnujących olejów, których zadaniem jest podkreślić skręt loków, nadać włosom piękny połysk i odżywić je. W skład eliksiru wchodzi między innymi olej arachidowy czy jojoba i konopny. Produkt zawiera naturalny antyoksydant - witaminę E. Eliksir przeznaczony jest głównie do pielęgnacji włosów kręconych wysokoporowatych, ale nie tylko.

Wystarczy nanieść kilka kropli na włosy (w zależności od indywidualnych preferencji - suche lub wilgotne), pozostawić eliksir na włosach od 30 min do 1,5 godziny i zmyć szamponem lub odżywką. 

Włosy będą odżywione i nawilżone, a skręt loków zostanie widocznie podkreślony dzięki regularnemu stosowaniu.

Po trochę wskazówek o olejowaniu włosów zapraszamy na naszego bloga, zajrzyj tutaj :)

Pojemność: 150 ml

Ingredients INCI:

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Domestica (Plum Kernel) Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Nigella Sativia Seed Oil, Tocopherol Acetate. 

Ten produkt nie występuje już w magazynie