Jaki olejek do brody wybrać?

Jaki olejek do brody wybrać? Co dla mojej brody będzie najlepsze?

Te pytania słyszymy kilka razy dziennie zarówno od panów, jak i pań, które szukają idealnego olejku dla swoich mężczyzn. Dlatego mamy Was kilka wskazówek, które ułatwią wybór najlepszego olejku do brody.  Zatem ruszamy z pomocą!

 

  1.       Zapach olejku do brody

Brodacze, podobnie jak kobiety, zwracają uwagę na zapach olejku do brody. Zapach to jeden z tych czynników, które decydują o zakupie produktu. Z własnego doświadczenia, jak i z obserwacji wiemy, że są 4 opinie o zapachach: podoba mi się, nie podoba, może być, czegoś mi brakuje. Pamiętajcie, że olejek do brody będzie Wam służył przez pewien czas i jego zapach musi sprawiać Wam przyjemność! J

 

  1.       Skład olejku do brody

Główną bazą większości olejków do brody jest olej ze słodkich migdałów, olej arganowy, olej konopny lub olej awokado. Te oleje znacznie lepiej radzą sobie z dbaniem o włosy. Składy olejków do brody są różnorodne – bardziej lub mniej złożone, zawierające od kilka do kilkunastu olejów bazowych. Są także składniki nadające zapach lub dłuższy termin przydatności. Oleje do brody Bydgoskiej Wytwórni Mydła zawierają zestaw zaledwie kilka składników. Każdy olej do brody otrzymał porcję olejków zapachowych, a także witaminę E, która doskonale pielęgnuje zarost i daje produktowi dłuższy żywot.

 

  1.       Konsystencja olejku do brody

Oleje do brody najczęściej dzieli się na 2 typy: płynne i gęstsze. W zależności od zarostu używa się różnych ilości oleju. Zacznij od kropli lub dwóch i najlepiej sam zapoznaj się z konsystencją, wmasowując produkt w zarost, a także skórę pod nim. Jeśli włosy i skóra otrzymały już swoją porcję oleju do brody, sprawdź, czy nie natłuściłeś ich za bardzo. Olej nie może spływać lub robić wyraźnego wrażenia tłustości. Produkt ma delikatnie natłuścić brodę, nadać jej lekki błysk, zapach oraz miękkość.

 

  1.       Pojemność olejku do brody

Zastanawiasz się pewnie, Ile oleju do brody powinieneś używać? A co za tym idzie, jaką pojemność olejku do brody wybrać? Najmniejsze butelki mają pojemność ok. 10ml, w naszej Wytwórni znajdziesz olejki do brody o pojemności 30ml. Są również butelki o większych pojemnościach tj. 50ml lub 100ml. Jednak objętości większe niż 50 ml decydują się profesjonalne salony barberskie.

Pamiętaj! Jeśli kupujesz swój pierwszy olej do brody, nie porywaj się na zbyt duże objętości; 30 ml w zupełności wystarczy na kilka pierwszych miesięcy.

 

  1.       Jaki olejek do brody będzie najlepszy dla mnie?

Jeśli jesteś alergikiem, sprawdź dokładny skład każdego olejku do brody. Szczególną uwagę zwróć na aromaty, które mogą być ewentualnymi alergenami. W razie pytań zawsze możesz napisać do nas. Podpowiemy Ci, czy dany olej z będzie dla Ciebie odpowiedni!

 

Jakie oleje znajdziesz w Bydgoskiej Wytwórni Mydła?

Przede wszystkim naturalne! Buteleczki są wypełnione po brzegi kompletem pielęgnujących olejów. Bazą naszych olejków do brody jest olej ze słodkich migdałów, a także olej arganowy. Oprócz tego cenimy bardzo olej konopny oraz olej z awokado. A jakie zapachy znajdziecie na www.bydgoskawytworniamydla.pl?

Zostaw wiadomość

* Imię:
* Email: (nie zostanie opublikowany)
* Komentarz